Ana sayfa

Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu profesyonel bir üretici! Yüzey işleme teknolojinizden memnunum!

—— Mohammed Mobaidin

Mükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız!

—— ABD'den Mark

İçme suyu dolum makinenizi geçen perşembe günü aldık ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.

—— Lionel Lobo

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Ekipman performansımızı daha iyi ve operasyonun daha istikrarlı hale getirmek için, şirketimiz dolum makinesinin kombinasyonunu yürütmek için yerli meslek enstitüleri, kolejler ve üniversitelerle işbirliği yapar ve ilgili ekipman tasarımını optimize eder, özellikle Şangay jiaotong üniversitesi makine mühendisliği okulu ile .

  Şangay jiaotong üniversitesini, wuxi gıda mühendisliği teknolojisi enstitüsünü ve diğer üniversitelerin güçlü teknoloji araştırma ve geliştirme gücünü kullanmak, yabancı ileri teknolojiyi analiz etmek, yabancı ileri teknolojiyi özümseme esasına dayalı sindirim, özgün tasarımımızı mükemmel bir şekilde değiştirmek ve iyi sonuçlar elde etmek .

 • OEM / ODM
  Şirket başladığından bu yana, meşrubat paketleme makineleri araştırma ve geliştirmeyle ilgili önde gelen içecek paketleme makinelerini oluşturmak için profesyonel teknoloji --- içecek paketleme makineleri üzerinde duruldu. Şirketin gelişimini yönlendirmek için daima teknolojik yeniliklere bağlı kalın. Patent başvurusu yapılmış, rekabet avantajı olan eşsiz bir pazar oluşturmuştur.

 • Ar-Ge
  Bu 3 alanın makine, teknoloji ve otomatik kontrolden 60'tan fazla çalışanı olan yerli ünlü makine imalat girişimini bir araya getirmek.

  Çin'deki sıvı (içecek) paketleme makineleri endüstrisinin güçlü ekibi, mevcut 2 gıda mühendisliği doktoru, 5 usta, 12 kıdemli mühendis, kullanıcılara aşağıdakileri sağlayabilir: Piyasa konumlandırma analizi, tasarım, mühendis eğitimi ve bir anahtar teslim çözüm projesi ilgili servisler.

İletişim bilgileri
Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Kira Geng

Tel: +86-13776909927

Faks: 86-512-56395597

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)