Ana sayfa

Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd

şirket Profili
Jiangsu Zhongyin Machinery Co, Ltd Donglai Town, Zhangjiagang City, Jiangsu Eyaleti yer almaktadır. 15000 metrekareden fazla uluslararası standart atölye vardır. Araştırma, geliştirme ve üretim yapan profesyonel içecek paketleme makineleri üreticilerinden biridir. Çin'in en iyi içecek makine ekipmanı tedarikçileridir. Sıvı paketleme endüstrisi kuruluşu olarak, içki servis ağı tüm dünyada 30'dan fazla ülke ve bölgededir, ürünler içecekler, lezzet, kozmetik, bira, süt ve ilaç endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu 3 alanın makine, teknoloji ve otomatik kontrolden 60'tan fazla çalışanı olan yerli ünlü makine imalat girişimini bir araya getirmek. Çin'deki sıvı (içecek) paketleme makineleri endüstrisinin güçlü ekibi, mevcut 2 gıda mühendisliği doktoru, 5 usta, 12 kıdemli mühendis, kullanıcılara aşağıdakileri sağlayabilir: Piyasa konumlandırma analizi, tasarım, mühendis eğitimi ve anahtar teslimi çözüm projesi ve ilgili servisler.

Modern fabrika, ileri işleme donanımları ve test ekipmanları, deneyimli teknisyenler, bilimsel ve sıkı yönetim her türlü, ürün imalat sisteminde içecek mekanik mükemmellik oluşturur. Ayrıca, Zhongyin Machinery ürününün kalitesini en güçlü garantiyle sağlar.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Şirket başladığından bu yana, meşrubat paketleme makineleri araştırma ve geliştirmeyle ilgili önde gelen içecek paketleme makinelerini oluşturmak için profesyonel teknoloji --- içecek paketleme makineleri üzerinde duruldu.

Şirket gelişimini sürdürmek için daima teknolojik yeniliklere bağlı kalın.

Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd
Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd
Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd
Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Çin-İçecek

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 7,000,000-8,955,000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Main products: Blowing System, Filling System, Packing System, Water treatment System

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd Sertifikalar Çin Jiangsu Zhongyin Machinery Co.,Ltd Sertifikalar